WOŚP 2023

IMDiK PAN z dumą i radością dołączył do zaszczytnego grona wolontariuszy Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - wspieramy #wosp2023 poprzez eSkarbonkę ❤️ Serdecznie zapraszamy do wspólnego pomagania razem z nam�� Zagrajmy razem dla wszystkich - małych i dużych!

https://eskarbonka.wosp.org.pl/ppfd4j

eSkarbonka WOŚP

Zaproszenie na Wieczory Filmowe

Another meeting from the series of “International Movie Nights”will be hosted on Wednesday, November 23rd at 5.00PM

Please, use the link to register: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSemCdv8Gfl.../viewform...

To attend please use the password: "Movie".

Contact: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

The event is organized and funded in full from the NAWA Welcome to Poland program co-financed by the European Social Fund under the Operational Program Knowledge Education Development.

 

Kolejne spotkanie pod hasłem “International Movie Nights” – odbędzie się w środę, 23 listopada o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy!

Rejestracja pod tym linkiem: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSemCdv8Gfl.../viewform... 

Wejście na hasło „Movie”

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wydarzenie organizujemy i w całości finansujemy w ramach programu NAWA Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej Welcome to Poland współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.